
Контейнер для зберігання Araven з кришкою 14 л 38х26,5 см h23 см поліпропілен (91185 Ar) з швидкою доставкою по Україні
599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 91185 Ar
+380 (98) 236-17-45
KyivstarКонтейнер для зберігання з кришкою 14 л 38х26,5 см h23 см поліпропілен Araven
Розміри — 380 х 265 х 230 мм.
Матеріал — поліпропілен.
Об'єм — 14 л.
Контейнер Araven — це контейнер для продуктів із харчового поліпропілену, дозволеного до використання в магазинах, супермаркетах, кондитерських і кулінарних закладах, піцеріях, гриль- та суші-барах, готельно-ресторних комплексах. Розміри стандартизовані. Може використовуватися у великому діапазоні температур (від -45 до +95 °C). Ємність зручна в експлуатації, не деформується, легко миється.
Кришка виготовлена з поліетилену низької щільності, це гнучкіший матеріал, який дає змогу створити повітронепроникне ущільнення для повного захисту їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 14000 л |
| Колір | прозоре |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴