
Лопатка кондитерська Maestro Grey 3,4х1,2 см h30,2 см силікон (1154сіра MR) з швидкою доставкою по Україні
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1154сіра MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Grey Лопатка кондитерська 3,4х1,2 см h30,2 см силікон Maestro
Силіконові лопатки варто використовувати на кухні обов'язково. Вони дуже зручні в застосуванні та багатофункціональні — можуть використовуватися під час смаження продуктів, для нанесення кремів або для перемішування салатів.
Характеристики:
- Матеріал: силікон
- Різні кольори
- Зручність у використанні
- Довгий термін експлуатації
- Сучасний елегантний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 302 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Лопатка кондитерська |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴