Дошка кухонна для хліба 47,5х32,5 см h0,8 см дерево Hendi
- Дошка дерев'яна.
- Розміри дошки, мм: 475х325.
- Товщина дошки, мм: 8.
- Матеріал: бук.
- Особливість: з дерев'яною решіткою, що виймається.
- Виробник: HENDI (Нідерланди).
ДЕВ'ЯНА ДОСКА HENDI 505502
Дошка дерев'яна Hendi 505502 (475х325). Дошка виготовлена з бука. З дерев'яною решіткою, що виймається. Відповідає санітарним нормам HACCP.
Дерев'яний дошку Hendi 505502 з бука не можна мити в посудомийній машині. З одного боку дошки є знімна дерев'яна решітка для крихт, що полегшує очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Довжина | 475 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴
