
Контейнер для відходів із педаллю Hendi з кришкою 87 л поліпропілен (691168) з швидкою доставкою по Україні
8 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 691168
Контейнер для відходів із педаллю з кришкою 87 л поліпропілен Hendi
- Контейнер для збирання сміття, об'ємом у 87 літрів із педаллю.
- Розміри, мм: 504x412x(H)820
- Виготовлений з ударостійкого пластику.
- Зручний у використанні.
- Баки використовуються в місцях із великим скупченням сміття (комунальної сфери, приватні будинки, кафе, ресторанах, парках, торгових центрах).
- Також контейнери можуть застосовуватися для роздільного збирання сміття.
Баки для сміття пластикові сталі дедалі більше підкорювати ринок завдяки помірній ціні в співвідношенні з якістю та зручністю. Пластикові баки стали поступово витісняти металеві варіанти. Матеріал, з якого виробляються баки: високоміцний поліетилен забезпечує міцність і довговічність експлуатації сміттєвого бака, не вступає в взаємодію ні із сухими, ні з вологими побутовими та промисловими відходами, завдяки чому такий бак можна використовуватися для утилізації відходів як біля готелю, так і на кухні ресторану. Пластикові баки дуже легко очищаються й миються, а для перекидання сміттєвого бака в сміттєву машину мають зручний кут захоплення. Якісно виготовлений пластиковий бак слугуватиме довго та надійно, вимагаючи мінімального регулярного догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 504 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 412 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | Є |
| Об'єм | 87 л |
- Ціна: 8 800 ₴