
Кошик FoREST прямокутний чорний 28х11 см h7 см (522210) з швидкою доставкою по Україні
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 522210
Кошик прямокутний чорний 28х11 см h7 см FoREST
Призначення для хліба
Висота, мм 70
Ширина, мм 110
Довжина, мм 280
Матеріал Поліротанг
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, але й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Тип | Кошик-хлібник |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 28 мм |
| Матеріал | Ротанг |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 188 ₴