
Кошик FoREST прямокутний світло-коричневий 23х15 см h7 см (531041) з швидкою доставкою по Україні
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 531041
+380 (98) 236-17-45
KyivstarКошик прямокутний світло-коричневий 23х15 см h7 см FoREST
Призначення для хліба
Висота, мм 70
Ширина, мм 150
Довжина, мм 230
Матеріал Поліротанг
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 23 мм |
| Матеріал | Ротанг |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴