
Кошик FoREST овальний темно-коричневий 18х13 см h6,5 см (531012) з швидкою доставкою по Україні
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 531012
Кошик овальний темно-коричневий 18х13 см h6,5 см FoREST
Призначення для хліба
Висота, мм 65
Ширина, мм 130
Довжина, мм 180
Матеріал Поліротанг
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, але й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Матеріал | Ротанг |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 62 ₴