Хлібниця 35х25 см h15,5 см бамбук Husla
Розмір 35х25 см h15,5 см
Хлібниця Husla — це синонім елегантності, краси та простоти одночасно. Корпус, виготовлений із бамбукового дерева, у поєднанні з білою сталевою кришкою виділяє тепло та природність. Його універсальна форма дає змогу мати чудовий вигляд на будь-якій кухні. Вирішивши купити нашу хлібницю, уявіть про ємностях для зберігання кави, чаю та цукру. Ми створили такі, надавши їм однаковий колір, щоб вони разом із хлібницею сприяли чудовому комплекту.
Корпус виготовлений із бамбука з кришкою з лакованої неіржавкої сталі.
- легко утримувати в чистоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husla |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15.5 см |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Бамбук |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 882 ₴
