
Сотейник Hendi Little Chef порційний 16,2х12,1 см h3 см меламін (564509) з швидкою доставкою по Україні
224 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 564509
+380 (98) 236-17-45
KyivstarLittle Chef Сотейник порційний 16,2х12,1 см h3 см меламін Hendi
Предназначен для сервірування столу в кафе, барах, ресторанах, закладах громадського харчування, а також можна використовувати в домашніх умовах.
Технічні характеристики:
- розмір 162х121х30 мм
- форма — сотейник з ручкою
- матеріал виготовлення — меламін
- ручка — є
- підходить для миття в посудомийній машині
- температурний режим від -20 до +70 °C
- не підходить для використання в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Меламін |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 12 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Висота стінок | 3 мм |
| Діаметр | 121 см |
| Матеріал ручок | Меламін |
| Тип посуду | сотейник-мініатюра |
| Тип тарілки | страву |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴