
Форма для випікання Maestro прямокутна 30х26,7 см h4,2 см вуглецева сталь із гранітним покриттям (1124 MR) з швидкою доставкою по
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1124 MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випікання прямокутна 30х26,7 см h4,2 см вуглецева сталь із гранітним покриттям Maestro
Розмір: 30см х26,7 см h4,2 см
Підходить для посудомийних машин
Антипригарне гранітне покриття для зручного використання та легкого догляду
Матеріал — вуглецева сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 42 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴