
Дошка кухонна Hendi НАССР чорна з ручкою 25х15 см h1 см пластик (826478) з швидкою доставкою по Україні
426 ₴
- Готово до відправки
- Код: 826478
НАССР Дошка кухонна чорна з ручкою 25х15 см h1 см пластик Hendi
Дошка обробна Hendi належить до сегментаї домашнього, і професійного інвентарю для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Виготовлена кухонна дошка з безпечного харчового пластику та призначена для оброблення та нарізання різних типів продуктів. Для комфортнішого використання під певний продукт можна вибрати відповідний колір пластикової обробної дошки.
Матеріал професійної обробної дошки відповідає всім вимогам щодо норм санітарної та безпеки HACCP і CE.
Матеріал: пластик
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 250х150х10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 426 ₴