
Дошка кухонна Hendi НАССР біла з ручкою 30х20 см h1 см пластик (826355) з швидкою доставкою по Україні
594 ₴
- Готово до відправки
- Код: 826355
НАССР Дошка кухонна біла з ручкою 30х20 см h1 см пластик Hendi
Дошка обробна Hendi належить до сегментаї домашнього, і професійного інвентарю для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Виготовлена кухонна дошка з безпечного харчового пластику та призначена для оброблення та нарізання різних типів продуктів. Для комфортнішого використання під певний продукт можна вибрати відповідний колір пластикової обробної дошки.
Матеріал професійної обробної дошки відповідає всім вимогам щодо норм санітарної та безпеки HACCP і CE.
Матеріал: пластик
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 300х200х10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 594 ₴