
Контейнер для зберігання Al-Plastic Twin подвійний (0,42 + 0.61),03 л 21,2х14,1 см h7 см поліпропілен (No2 571924) з швидкою
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: №2 571924
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Twin Контейнер для зберігання подвійний (0,42 + 0,61),03 л 21,2х14,1 см h7 см поліпропілен Al-Plastic
Контейнер призначений для зберігання й перенесення продуктів або готових страв. Комплектується кришкою, яка закривається за допомогою ручок контейнера. Це перешкоджає випадковому відкриванню кришки.вироблений із матеріалу, який може контактувати з їжею, має широкий температурний режим застосування (-25 °C до +95 °C), що дає змогу використовувати його як під час заморожування продуктів, так і під час нагрівання в мікрохвильової печі. Можливі кольори кришок: сині, жовті, червоні, зелені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозоре |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴