
Форма для кексу Ringel Strudel розбірна кругла d24,5 см h5 см сталь вуглецева (10206 RG) з швидкою доставкою по Україні
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10206 RG
+380 (98) 236-17-45
KyivstarStraudel Форма для кексу розбірна кругла d24,5 см h5 см сталь вуглецева Ringel
| Тип | форма |
| Комплектація | форма/протинь |
| Форма | кругла |
| Призначення | для пирога |
| Максимальна температура нагрівання | 250 + °C |
| Підходить | для духовок |
| Матеріал | сталь |
| Діаметр | 24.5 см |
| Висота | 5 см |
| Особливості | антипригарне покриття, знімне дно |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RINGEL |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 50 мм |
| Діаметр | 245 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Призначення форми | Для кексу, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴