
Скалка Empire довжина 32 см дерево (1169 EM) з швидкою доставкою по Україні
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1169 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скалка довжина 32 см дерево Empire
Скалка дерев'яна Empire ідеально підходять для розкачування тіста. До дерев'яної качалці тісто не прилипне, а зручні ручки забезпечать максимальний комфорт під час її використання.
Характеристики:
- Матеріал: Дерево
- Довжина загальна: 330 мм
- Довжина робочої частини: 180 мм
- Діаметр: 45 мм
- Довжина ручки: 75 мм
- Товщина ручки: 25 мм
- Паковання: Блістер
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Обертовий валік | Ні |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина робочої частини | 18 см |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Загальна довжина | 33 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Знімні ручки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴