
Дошка кухонна Дошка бамбукова дерево смуга 31х22 см h3 см бамбук (22*31 h3см) з швидкою доставкою по Україні
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22*31 h3см
+380 (98) 236-17-45
KyivstarДошка кухонна дерево смуга 31х22 см h3 см бамбук Дошка бамбукова
- Матеріал: бамбук;
- Розмір: 31х 22 см;
- Товщина: 1,5 см;
Обробна дошка Бамбук виготовлена з високоякісної, твердої та стійкої деревини бамбука. У основі є кільце, за яке можна вішати дошку на кухонну стіну.
Не вбирає запахи та не залишає запаху на продуктах. Не вступає в реакцію з продуктами та не виділяє будь-яких шкідливих речовин під час контакту з ними. Гармонійно вписується в інтер'єр будь-якої сучасної кухні. Ця дошка призначена для щоденного використання, слугує для безпечного шаткування та нарізання продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 310 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Бамбук |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴