Килимок силіконовий червоний 60х45 см силікон Kamille
| Кількість | 1 шт. |
| Довжина: | 60 см |
| Ширина | 45 см |
| Килимок силіконовий для розкачування тіста — незамінний аксесуар на кухні. Тісто під час розкачування не прилипає до килимка, тому Вам не доведеться постійно підсипати борошно. Також килимок можна використовувати для випікання, замість пергаментного паперу або для заморожування продуктів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴
