
Дошка кухонна Maestro Grey сіра 44х30 см h0,9 см пластик (1651-44Grey MR) з швидкою доставкою по Україні
358 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1651-44Grey MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarYellow Дошка кухонна жовта 33х20 см h0,9 см пластик Maestro
Обробна дошка MR1651-33
Розмір: 33*20*0.9 см,
Можливість використання в посудомийній машині Можливість використовувати обидві сторони
Не ковзає поверхнею стола
Не притуплює ножі
Зручна ручка
Колір: зелений/жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 330 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 9 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴