
Форма для випікання Maestro прямокутна 36х23 см h5 см вуглецева сталь з гранітним покриттям (1126-36 MR) з швидкою доставкою по
348 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1126-36 MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випікання прямокутна 36х23 см h5 см вуглецева сталь із гранітним покриттям Maestro
Розмір: 36х23 см h5
Підходить для посудомийних машин
Антипригарне гранітне покриття для зручного використання та легкого догляду
Матеріал — вуглецева сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для хліба, Для пирога, Для птиці |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴