
Яйцерізка Kamille 10х9,5 см h3,5 см неіржавка сталь (5088 K) з швидкою доставкою по Україні
307 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5088 K
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яйцерізка 10х9,5 см h3,5 см неіржавка Kamille
Яйцерізка Kamille KM-5088 — стильне та практичне доповнення до кухні. Виріб виготовлений із високоміцного цинкового сплаву. Матеріал згодом не окиснюється, не додає їжі шкідливих речовин, гарантовано слугуватиме довгі роки. Дзеркальне полірування захищає поверхню від появи тріщин і подряпин.
Ви зможете швидко подрібнити зварене яйце на невеликі й акуратні шматочки, щоб помістити їх у салат або на бутерброди. Після використання рекомендується відмити прилад вручну, рідко можна скористатися посудомийною машиною. У будь-якому разі процес не замете багато часу. Також виріб компактний, розміри яйцерізки становлять усього 10*9,5*3,5 см.
Характеристики яйцерізки Kamille KM-5088
- Тип: яйцерізка
- Призначення: для готування
- Форма: округла
- Розміри: 10*9,5*3,5 см
- Матеріал: цинковий сплав
- Не рекомендується мити в посудомийній машині
- Колір: сірий
- Стильний дизайн
- Компактність
- Простота в догляді
- У фірмовому стильному пакованні
- Дзеркальне полірування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Наявність плодотримача | Не передбачений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип | Яйцерізка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴