
Льодогенератор кубикового льоду Hendi 15 кг/добу 36х40 см h42 см неіржавка сталь (271551) з швидкою доставкою по Україні
26 421 ₴
- Немає в наявності
- Код: 271551
Льодогенератор кубикового льоду 15 кг/добу 36х40 см h42 см неіржавка сталь Hendi
Характеристики:
Продуктивність, кг/доба: 15
Під'єднання до водопроводу: Немає
Тип льоду: пальчиковий
Хладагент: R134A
Споживання електроенергії, кВт/доба: Немає
Місткість бункера для льоду, кг: 1,5
Витрата води, л/год: Немає
Особливості: індикатори браку води та переповнення льоду
Потужність, Вт: 200
Напруга, В: 220
ДхШхВ, мм: 360x400x420
Вага, кг: 21
Комплектація
Льодогенератор — 1 шт.;
совок для льоду 1 шт.;
кошик для льоду — 1 шт.
паковання — 1 шт.;
паспорт-інструкція;
сертифікат;
гарантія — 12 місяців.
Автономний льодогенератор Hendi Ice cube 15 продуктивністю до 15 кг на добу. Підходить для використання в невеликих кафе та барах, також купують додому як побутовий льодогенератор для дому.Стильний корпус із неіржавкої сталі дасть змогу зайняти гідне місце на кухні.
Може виробляти лід трьох різних розмірів (маленький, середній і великий наперсток льоду). Льодогенератор має датчик наповненості резервуара для льоду й автоматично припиняє виробляти лід у разі заповнення резервуара. Льодогенератор має датчик наповненості резервуара для води й автоматично припиняє виробляти лід у разі браку води в резервуарі. Льодогенератор автономний, не вимагає під'єднання до водопроводу. Апарат забезпечений системою «антишок», що запобігає удару електрострумом під час експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Максимальна продуктивність | 15 кг |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | HoReCa, Для бару, Офіси організацій |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Колір корпусу | Сталевий |
- Ціна: 26 421 ₴