
Форма для кексів Empire 6 штук 31х21 см h4 см силікон (9824 EM) з швидкою доставкою по Україні
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9824 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для кексів 6 штук 31х21 см h4 см силікон Empire
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Нове |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, для кексиків/культон, для бісквіту |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 45.0 (мм) |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 40 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для кексу, Для кексів/мафінів |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴