
Ложка для морозива Lessner d4,8 см неіржавка сталь (10093 LS) з швидкою доставкою по Україні
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10093 LS
+380 (98) 236-17-45
KyivstarЛожка для морозива d5 см неіржавка сталь Lessner
Матеріал виробу: корозійностійка сталь
Діаметр ложки: 5 см
Довжина ложки: 22 см
Механічна ложка для морозива Lessner 10093 призначена для подавання морозива окремими порціями. Це не нудне рішення, для дитячих свят і солодких столів. За допомогою такої ложки можна без зусиль розділити морозиво на невеликі кульки, прикрасивши свіжими фруктами або твердим шоколадом. Цю ложку також можна використовувати для рису та інших м'яких продуктів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lessner |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Ложка для морозива |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 50 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Немає |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴