Таця для сервісу 24х24 см h2 см Empire
Пластикова таця квадратної форми.
Використовують для подавання страв на столи в кафе та ресторанах.
Характеристика товара:
Матеріал: пластик.
Розмір: 24х24 см
. Висота: 2 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴
