
Таця Empire прямокутний антисліп чорний 40х30 см h2 см (1316 EM) з швидкою доставкою по Україні
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1316 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarТаця прямокутний антисліп кавовий 40х30 см h2 см
Таця прямокутний антисліп виготовлена зі спеціальною поверхнею, що запобігає ковзанню — чудово підійде для використання як у розважальних закладах, так і закладах громадського харчування, призначений для подавання напоїв.
Характеристика товара:
- Матеріал: пластик
- Розмір: 400*300*20 мм
- Колір: коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴