
Форма для торта Empire розбірна серце 23х20 см h6,5 см антипригарне покриття (9773 EM) з швидкою доставкою по Україні
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9773 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для торта розбірна серце 23х20 см h6,5 см антипригарне покриття Empire
Бренд: EMPIRE
Матеріал: Вуглецева сталь
Форма: Серце
Довжина: 230 мм
Ширина: 200 мм
Висота: 65 мм
Колір: Графітовий
Покриття: Антипригарне (тефлон)
Паковання: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Немає
Зберігання в холодильнику: Так
Духовка: Так
Країна-виробник: К.Н.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 65 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для торта |
| Тип форми | серці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴