
Хлібниця Maestro чорна (1678BL MR) з швидкою доставкою по Україні
1 166 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1678BL MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібниця чорна Maestro
Хлібниця Maestro MR 1678 зберігає хліб свіжим, захищає від обвітрювання й передчасного висихання.
Опис хлібниці Maestro MR 1678:
Габарити: 37,0х20,5х26,5 см
Ергономічний дизайн
Екологічно чисті матеріали
Якість і функціональність
Можливі кольори: білий, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляційні отвори | Ні |
| Висота | 26.5 см |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴