
Кошик FoREST овальний коричневий 19х13 см h7 см (521608) з швидкою доставкою по Україні
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 521608
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик овальний коричневий 19х13 см h7 см FoREST
Розмір 19 см * 13 см см h7 см
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 19 мм |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴