
Кошик FoREST прямокутний темно-коричневий 28х11 см h7 см (522209) з швидкою доставкою по Україні
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 522209
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик прямокутний темно-коричневий FoREST
Розмір 28 см * 11 см см h7 см
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 28 мм |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴