
Кошик FoREST прямокутний світло-коричневий 32,5х26,5 см h6,5 см (521207) з швидкою доставкою по Україні
456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 521207
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик прямокутний світло-коричневий FoREST
Розмір 32,5 см *26,5 см см h6,5 см
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, але й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 32 мм |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴