
Насадка для кондитерського мішка Empire d1,8 см неіржавка (0010 No1 EM) з швидкою доставкою по Україні
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0010 №1 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarНасадка для кондитерського мішка d1,8 см неіржавка Empire
| Тип | Насадка кондитерська |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Діаметр | 1.0 (мм) |
| Ширина | 18.0 (мм) |
| Висота | 35.0 (мм) |
| Колір | Металік |
| Кількість у наборі | 1 (шт.) |
| Виробник
|
Empire |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 1 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴