
Лопата для піци GI.Metal перфорована 33х33 см h152 см алюміній (AF-32RF/120) з швидкою доставкою по Україні
5 087 ₴
- Готово до відправки
- Код: AF-32RF/120
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата для піци перфорована 33х33 см h183 см алюміній GI.Metal
Матеріал алюміній
| Довжина: | 183 см |
| Розмір | 33*33 см |
| Призначення | лопати для піци |
Виробник GI.Metal
Італійська компанія виробляє продукцію тільки за власним дизайном.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GI.Metal |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 1830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лопата для піци |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 087 ₴