
Кошик Hendi овальний світло-коричневий 23х10 см h7 см пластик (426708) з швидкою доставкою по Україні
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 426708
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик овальний світло-коричневий 23х10 см h7 см пластик Hendi
Кошик плетений зі штучного поліротангу, овальний.
Габарит: 230х100х70 мм
Кошик овальний.
Матеріал: штучний ротанг.
Виробник: HENDI
КОРЗИНКА ОВАЛЬНА, HENDI 426708
Кошик для хліба овальний, Hendi 426708 виготовлений зі штучного ротанга. Кошик довговічний, ударостійкий, можна мити в посудомийній машині.
Кошик для хліба застосовується для сервірування столу в ресторані, кафе та вдома. Незамінні кошики для хліба на фуршетах і виїзних обслуговуваннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик-хлібник |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 23 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴