
Вишнечистка Empire пластик (2144 EM) з швидкою доставкою по Україні
218 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2144 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишнечистка пластик Empire
Пристрій для видалення кісточок EMPIRE CHERRY CORER. Чудово підходить для легкого та швидкого видалення кісточки зі свіжої або замороженої вишні без пошкодження м'якоті. Також може застосовуватися для витягання кісточок із маслинок та інших ягід і фруктів. Виготовлено з високоякісного пластику. Колір корпусу білий із кольоровими елементами: червоні або сині. Прокладка для відділення кісточок із харчового силікону. Ударні ножі та пружина з неіржавкої сталі. Присосок для жорсткого кріплення до столу.
Ємність для збирання вишні: 10х16.5см,
висота — 12.5 см,
об'єм 0.65 л.
Загальний габарит у зібраному вигляді: 10х24 см, висота 28 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність для збору кісточок | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вишні, черешні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴