
Хлібниця Алеана 37х27 см h18 см поліпропілен (301101/167081) з швидкою доставкою по Україні
374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301101/167081
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібниця 37х27 см h18 см поліпропілен Алеана
Хлібниця Алеана виготовлена з якісного харчового пластику. Надійна та практична. Чудове рішення для зберігання хліба та випічки. Модель представлена в різній колірній гамі, що дає змогу підібрати хлібницю під будь-який інтер'єр кухні.
Не має сторонніх запахів, не містить шкідливих речовин і домішок. Відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.
Перед першим використанням промити мильним розчином і обполоснути проточною водою.
- Висота — 18 см
- Ширина — 27 см
- Довжина — 37 см
- Матеріал — поліпропілен
- Виробник Алеана (Україна)
Можливі кольори: білий, кремовий, оливковий, с. бежевий, сірий, коричневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴