Точило Arcos
Точило для ножів Arcos 7,2х6,5х1,8 см (610200) — Чорне кишенькове точило з пластику для ножів. Пристрої для заточування — містять дві сталеві пластини, між яких встановлюється лезо ножа. Такі пристрої найбезпечніші та не вимагають спеціальних навичок під час виправлення.
Першокласний результат заточування
Дбайливий догляд за вашими високоякісними ножами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 366 ₴
