
Набір для спецій Maestro Eco Style 5 предметів кераміка (20029-04CS MR) з швидкою доставкою по Україні
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20029-04CS MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність для запікання 27х18,3 см h4,4 см кераміка Maestro
Розміри: 27х18,3 см h4,4 см
Форма: овальна
Діапазон температур: від 20 до 400 °C
Матеріал: кераміка
Призначення: різні типи плит, крім індукційної, духові шафи, НВЧ
Колір: червоний, зелений, жовтий, всередині білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 44 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 183 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для випікання <unk> для запікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴