
Ємність для запікання Simax Exclusive овал 2,5 л 32х25 см h6,3 см жароміцне скло (7536 Simax) з швидкою доставкою по Україні
325 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7536 Simax
Simax є одним із провідних європейських виробників посуду з жароміцного скла. Посуд Simax виготовлена з термостійкого боросилікатного скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки та будь-якої іншої температурної обробки. Вона підходить для будь-якого типу НВЧ печей (мікроволінових або конвекційних), електричних духовок, а також більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для приготування на електричних конфорках.
Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, з чудовою стійкістю до високих температур і хімічних речовин. Також не варто забувати, що посуд Simax виготовлений з екологічно чистого матеріалу, без шкідливих домішок. А це означає, що Ви завжди готуватимете виключно корисні страви для Ваших рідних і близьких
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Висота стінок | 63 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для м'яса, Для птиці, Для риби |
| Загальний об`єм форми | 2500 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозоре |
- Ціна: 325 ₴