
Контейнер для зберігання Araven з кришкою 14 л 48х23 см h22,7 см поліпропілен (09308 Ar) з швидкою доставкою по Україні
896 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09308 Ar
Контейнер для зберігання з кришкою 14 л 48х23 см h22,7 см поліпропілен Araven
Диспенсер для зберігання з передньою ручкою Araven 09308 контейнер із харчового поліпропілену використовується на кухнях ресторанів, столових і в кулінарних відділах супермаркетів. Поліпропілен — це некорозійний матеріал, який має високу стійкість до механічних пошкоджень і перепадів тепла, диапазон от -40 до +90°. Кришка ідеально підходить до основи. Заокруглені кути спеціально розроблені, щоб уникнути накопичення залишків їжі та полегшення чищення.
Можна мити в посудомийній машині. Ємність Аравен виготовлена з дотриманням усіх європейських норм, що стосуються матеріалів, призначених для контакту з харчовою продукцією.
- Бренд: Araven (Іспанія)
- Призначення: місткість для зберігання
- Матеріал: поліпропілен
- Габарити д/ш/в, мм: 480/230/227
- Об'єм, л: 14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 227 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 14 л |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Контейнер/судок |
| Колір | Білий |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 896 ₴