
Контейнер для зберігання Araven з кришкою 16 л 41,5х34 см h20 см поліпропілен (09145 Ar) з швидкою доставкою по Україні
1 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 09145 Ar
Контейнер для зберігання з кришкою 16 л 41,5х34 см h20 см поліпропілен Araven
Ємність для зберігання Araven застосовується в харчовій промисловості та сфері обслуговування: кафетеріях, піцеріях, ресторанах і готельних комплексах. Рекомендується, для зберігання харчових продуктів із низьким рівнем вологості (мука, горіхи, макаронні вироби, рис), оскільки вони можуть бути щільно закриті, щоб захистити вміст від вогкості. Місцем для зберігання контейнера, має бути сухим і добре вентильованим, далеко від джерел тепла та вологи. Ємності відповідають вимогам гігієни та охорони здоров'я, які пред'являють до кухонного інвентарю.
Напівпрозорі контейнери з верхнім завантаженням мають легкий доступ до вмісту, навіть якщо встановлені один на інший і дають змогу швидко ідентифікувати продукт, який є всередині. Вони виготовлені з харчового поліпропілену. Це міцний матеріал, здатний витримати температуру від -40 до +90 °C. Піднята кришка залишається у відкритому положенні без потреби тримати її. На зовнішній стороні контейнера можна записати основну інформацію про продукт.
- Бренд: Araven (Іспанія)
- Призначення: місткість для зберігання
- Матеріал: поліпропілен
- Габаритні розміри д/ш/в, мм: 415/340/200
- Об'єм, л: 16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 16 л |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 1 120 ₴