Фруктовниця Maestro
- Розмір: 28,3х27,7х9,5 см
- Серия: Rainbow
- Ергономічний дизайн
- Високоякісна неіржавка сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴
