
Форма для випікання Empire "машинки" 6 штук 33х24,5 см h5 см силікон (7143 EM) з швидкою доставкою по Україні
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7143 EM
Форма для випікання "машинки" 6 штук 33х24,5 см h5 см силікон Empire
Силіконові форми — універсальні та довговічні. Вони витримують температури від -25 до +220 °C і тому їх можна використовувати як під час заморожування, так і для випікання. До силіконових форм не прилипає тісто, вони антипригарні, пластичність дає змогу легко витягти готовий продукт. Силіконові форми можна використовувати для випікання, приготування морозива та льоду, цукерок і льодяників. Кожна господиня буде рада наявності силіконового посуду на кухні.
Характеристика:
- Матеріал: силікон
- Розмір: 33*24.5*5см
- Колір: Синій
- Виробник: Empire
Особливості:
- практичність і довговічність у використанні
- підходять для всіх типів духовок
- легко очищувати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для бісквіта |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 245 мм |
- Ціна: 80 ₴