
Контейнер для зберігання FoREST квадратний 6 л 22,5х22,5 см h19 см (542219) з швидкою доставкою по Україні
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 542219
+380 (98) 236-17-45
KyivstarКонтейнер для зберігання квадратний 6 л 22,5х22,5 см h19 см FoREST
Контейнер для зберігання продуктів FoREST — чудовий помічник на будь-якій професійній кухні ресторану, їдальні, кафе, бару, готелю. Забезпечує надійне зберігання продуктів і харчових виробів відповідно до всіх санітарних норм. Прилад виготовлений із харчового пластику, безпечного під час контакту з різними харчовими виробами.
Технічний опис:
- Країна-виробник: Польща
- Бренд: FoREST
- Призначення: зберігання продуктів
- Об'єм, л: 4 л
- Розмір, мм: 225*225
- Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 4000 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴