
Етажерка Empire для торта 5 ярусів (d=20/25/30/35/40 см) h66 см пластик (8978 EM) з швидкою доставкою по Україні
833 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8978 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarЕтажерка для торта 5 ярусів (d = 20/25/30/35/40 см) h66 см пластик
На домашній кухні, у ресторані або кафе підставка-стійка є незамінною річчю для красивого подавання їжі на святах, фуршетах, весіллях
| четвертий ярус | 35 см |
| п'ятий ярус | 40 см |
| третій ярус | 30 см |
| другий ярус | 25 см |
| висота ніжок | 8 см |
| перший ярус | 20 см |
| висота зібраної конструкції | 66 см |
Висота проміжна — 14,5 см.
Висота нижнього ярусу від поверхні 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 660 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴