
Соусник Empire неіржавка сталь (1552 EM) з швидкою доставкою по Україні
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1552 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соусник неіржавка Empire
Довжина: 50 мм
Ширина: 66 мм
Висота: 50 мм
Виробник: Empire
Країна-виробник: Китай
Виготовлено з високоякісної неіржавкої сталі. Призначений для подавання соусів, підливки та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Вилочка | Немає |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Соусник |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴