Таця трикутний неіржавка Empire
Матеріал неіржавка сталь
Розмір 21*21*21см
Виробник Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Трикутна |
| Колір | металик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴
