
Лопатка для торта Kamille 5,5х5 см h29,5 см неіржавка (5065 K) з швидкою доставкою по Україні
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5065 K
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для торта 5,5х5 см h29,5 см неіржавка сталь Kamille
Лопатка для торта Kamille — незамінна під час подавання торта, а її стильний дизайн неодмінно підійде до інтер'єру Вашої кухні.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір, см: 29.5*5.5*5
Особливості:
стильний сучасний дизайн
зручна та практична у використанні
ручка обладнана петлею для підвішування
можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Лопатка |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 295 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴