
Таця Kamille прямокутна 36х27 см h4,8 см неіржавка (4322 K) з швидкою доставкою по Україні
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4322 K
+380 (98) 236-17-45
KyivstarТаця прямокутна 36х27 см h4,8 см неіржавка Kamille
Зручний розмір і приємний дизайн роблять піднос Kamille незамінним аксесуаром для сімейних сніданків і дружніх вечірок.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри, см: 36* 27 * 4.8
особливості:
має поліровану поверхню, яка має захисні властивості і легко чиститься
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴