Дошка обробна Kamille — незамінна річ на кожній кухні.
Матеріал: пластик
Розмір, см: 40*24*1
Колір: білий із червоним, білий із салатовим
Особливості:
зручна у використанні
не вбирає запахи
легко піддається чищенню
Матеріал: пластик
Розмір, см: 40*24*1
Колір: білий із червоним, білий із салатовим
Особливості:
зручна у використанні
не вбирає запахи
легко піддається чищенню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
