
Дошка кухонна Kamille 31,5х20 см h1 см пластик (1023 K) з швидкою доставкою по Україні
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1023 K
+380 (98) 236-17-45
KyivstarДошка кухонна 31,5х20 см h1 см пластик Kamille
Дошка обробна Kamille — незамінна річ на кожній кухні.
Матеріал: пластик
Розмір, см: 31.5*20*1
Колір: білий із червоним, білий із салатовим
Особливості:
зручна у використанні
не вбирає запахи
легко піддається чищенню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 315 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴